top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSportcentrum Kasárna

KONEČNĚ DOBRÉ ZPRÁVY!

Po dlouhých měsících, kdy jsme nemohli být spolu v našem fitness, jsme konečně zpět. Od pondělí, 17. května otevíráme naše fitness a už se nemůžeme dočkat až se s Vámi opět potkáme.


CO TO ZNAMENÁ?

V našem fitness se bude muset dodržovat maximální kapacita. Sprchy a šatny zůstávají zatím uzavřené. Otevírací doba je ve všedních dnech 6:30 – 20:30, v sobotu od 8:00 – 16:00 a v neděli od 14:00 – 20:00.


CO BUDE S MÝM ČLENSTVÍM?

Všechna členství od zítra budou spuštěna a budou pokračovat tam, kdy se fitness uzavřela z důvodu nařízení vlády.


BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM A TESTOVÁNÍ

Podmínkou, podle vládního nařízení, pro vstup je předložení platného negativního COVID-19 testu, který nebude starší než 3 dny v případě antigenního a 7 dní u PCR testu. Akceptujeme testy provedené zdravotnickým zařízením nebo laboratoří. Dále je akceptován doklad o absolvovaném očkování nebo lékařsky potvrzeném prodělání nemoci COVID-19 v posledních 90 dnech. Vice zde na komoře fitness: ZDE


ZDRAVÍ PŘEDEVŠÍM!

Zakoupili jsme pro Vás přístroj PROTECTIVE CUBE, který Vás ještě více ochrání. Nemusíte se tedy bát přijít, prostory několikrát za den dezinfikujeme.


VSTUP VE ZKRATCE

Vstup má několik speciálních pravidel, které vyplývají z vládních nařízení. Žádáme Vás o jejich dodržování a děkujeme za pochopení.

  1. Před vstupem je nutné se prokázat platným negativním testem na COVID19 (PCR nebo Antigenní), nebo potvrzení o absolvovaném očkování, nebo prodělané onemocnění COVID19 v posledních 90 dnech.

  2. Délka Vašeho vstupu je 80 minut.

  3. Cena vstupu je 100 Kč. Platba na recepci možná hotově nebo kartou.

  4. V rámci vstupu je vám k dispozici celá posilovna, cardio a funkční zóna.

  5. Šatny a sprchy nejsou k dispozici. Na recepci se můžete pouze přezout.

  6. Dbáme na maximální komfort a hygienická opatření v klubu. Děkujeme, že i vy dodržujte rozestupy 2 m a dezinfikujte použité pomůcky.


Těšíme se na Vás

Tým Sportcentrum Kasárna

205 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Moxování

Comments


bottom of page