top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSportcentrum Kasárna

Roman Bednář


Zdravím všechny fitnessky a fitnessáky. Jmenuji se Roman Bednář a je mi 35 let. Cvičím cca 8 let a začínal jsem pouze proto, abych nabral nějaké ty svaly. O závodění jsem vůbec nepřemýšlel.


Nečekal jsem, že se přede mnou otevře úplně nový svět. Čím víc jsem se do toho světa snažil ponořit a vše pochopit, tím víc informací o lidském těle a jeho fungování jsem se naučil. Tyto informace a mé nabyté zkušenosti momentálně předávám klientům ve Sportcentru Kasárna Rokycany, kde působím jako osobní trenér.


Postupem času se v mém okolí objevovaly názory, že bych ty prkna měl přece jen zkusit. Rozhodl jsem se tedy jít do přípravy a závodit v kategorii Physique mužů v IFBB federaci.


Jak to tak bývá a stát se může cokoliv, první start mi odsunula situace okolo korony.

Své premiéry jsem se dočkal loni, tedy v roce 2021. A to rovnou na Mistrovství Čech, které se konalo v Lysé nad Labem a bylo pro mě jakousi generálkou na Mistrovství České Republiky v Kutné Hoře.


Na obě soutěže jsem se připravoval pod taktovkou Ing. Petra Žůčka, zkušeného závodníka, trenéra a kamaráda, kterého jsem potkal na trenérském kurzu od Ronnie.cz, působícího v Mega Fitness Praha.


Mistrovství Čech bylo spíš o získávání zkušeností než o výsledku a tak jsem byl i s 6.místem vcelku spokojený. Celý den jsem si neskutečně užil, poznal spoustu nových zajímavých lidí a skvělých závodníků. Tu atmosféru jak v zákulisí, tak na pódiu všem doporučuji zažít.


Pro mě hlavní závod, již zmiňované Mistrovství České Republiky, dopadl o poznání lépe. Forma gradovala jak bylo v plánu a zacinkala bronzová medaile. Když to tedy shrnu.. první závodní sezóna se vydařila a byla úspěšná.

Byl to nezapomenutelný pocit, mít na krku první medaili ze závodů v kulturistice. Takový pocit přeji každému. Člověka to opravdu nakopne a posune zase o kus dál. Plány do budoucna jsou tedy jasné... Z bronzové medaile udělat zlatou!! Děkuji všem zúčastněným za podporu a Sportcentru Kasárna Rokycany za skvělé zázemí a podmínky nejen v přípravě.

Pokud Tě můj příběh zaujal a chceš vědět víc, začít na sobě makat nebo jen tak pokecat, neváhej se ozvat nebo zastavit v našem Sportcentru v Rokycanech.


Zdroj fotek: www.ronnie.cz


Kontakty: tel.: 733264641, e-mail: mouzes@seznam.cz

FB: Roman Bednář, Instagram: roman.bednar_ifbb

396 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Moxování

コメント


bottom of page